Menu

Rewelacyjna promocja - Apogee Control GRATIS!


Kup 
Apogee Element 88
Otrzymaj GRATIS Apogee Control

Element 88 Control Stacked 1920

Element 88 + Apogee Control bundle

Pakiet Element 88 Thunderbolt audio interface + Apogee Control łączy legendarną jakość konwerterów AD/DA i przedwzmacniaczy Apogee z konfigurowalnym modułem zdalnego sterowania. Jakość Apogee nigdy dotąd nie była tak atrakcyjna cenowo, jednakże przez ograniczony czas, (od 15,05,2017do15,08,2017) kupując Element 88 u autoryzowanego przedstawiciela Apogee dostajesz Apogee Control za DARMO.

Liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona! Zapraszamy!

 

 Element 88 Control Hero Crop

Element 88

Element 88 oferuje najnowsze innowacje w dziedzinie interfejsow audio w cenie dostępnej dla każdego. Konwertery AD/DA i przedwzmacniacze klasy Ensemble Thunderbolt, wzmacniacz słuchawkowy klasy Symphony MKII oraz niskolatencyjny sterownik Thunderbolt,zapewniają niezbędne składniki byosiągnąć znakomitą jakość audio w Twoim studio i pracować szybciej

Apogee Control

Jeżeli podoba Ci się to co Element ma do zaoferowania i chcesz mieć sprzętową kontrolę niego funkcji na swoim biurku, zapewnia to Apogee Control. Ten moduł zdalnego sterowania wyposażony jest w jeden duży enkoder i 8 konfigurowalnych przycisków, które dają ci dostęp dodziesiątek funkcji,co pozwala na łatwe i intuicyjne sterowanie Elementem 88. Apogee Control podłącza się bezpośrednio do komputera Mac za pomocą kabla USB.

Apogee. POKOCHASZ to brzmienie!

Wydarzenia

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem