Menu
Tablet menu

LUT-box

Informacje

Kompaktowy konwerter audio/wideo

AJA LUT-box

LUT-box wspiera tabele 3D LUT o wymiarach 17x17x17 i przetwarza je w jakości 12-bit aby zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Przetwarzanie kolorów w czasie rzeczywistym

Załaduj tabele 3D-LUT do LUT-box aby poprawić kolory w dowolnym sygnale źródłowym i otrzymać jednocześnie wyjście na monitory HDMI i SDI.

Podczas pracy z materiałem spoza regularnej przestrzeni kolorów REC709 (jak np. LOG) można napotkać problemy z odpowiednim odwzorowaniem kolorów, zarówno na planie jak i w montażu. Dzięki LUT-box kolory z dowolnego sygnału źródłowego będą wyświetlane prawidłowo na każdym monitorze, a jednocześnie oryginalny materiał zachowa wygląd kolorów i szerszy zakres dynamiczny.

Nieskazitelna jakość obrazu

LUT-box wspiera tabele 3D LUT o wymiarach 17x17x17 i przetwarza je w jakości 12-bit aby zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów.
Obsługiwanych jest wiele formatów LUT, w tym:

 • 3dl
 • .lut
 • .txt
 • .cube
 • Wiele możliwości połączeń

  LUT-box obsługuje wiele formatów, przyjmując sygnał przez wejście 3G lub Dual-Link. Jednoczesne wyjście SDI oraz HDMI pozwala na wyświetlanie obrazu z poprawionymi kolorami na wielu monitorach .

  Zintegrowane audio

  Na wejściu obsługiwane jest do 16 kanałów wbudowanego audio – na wyjściu HDMI może być przesłane do 8 kanałów wbudowanego audio. Dwa analogowe kanały wyjściowe audio pozwalają na bezpośrednie zewnętrzne monitorowanie sygnału bez konieczności wydzielania sygnału audio.

  Wsparcie dla USB oraz MiniConfig

  Każdy Mini-Konwerter AJA podłączony do portu USB może być obsługiwany za pomocą bezpłatnego oprogramowania AJA MiniConfig. Wygodny w obsłudze interfejs graficzny wyświetla m.in. informacje o aktualnych formatach wejściowych i wyjściowych. Poza kontrolą nad wszystkimi parametrami Mini-Konwertera, program umożliwia aktualizację oprogramowania firmowego, które wzbogaci urządzenie o nowe funkcje.

  Uniwersalny zasilacz

  Wszystkie Mini-Konwertery AJA mają w zestawie uniwersalny zasilacz z wymiennymi wtyczkami zgodnymi ze standardami z różnych rejonów świata.

  Kompaktowy i przenośny

  Mini-konwertery AJA są na tyle małe, że zmieszczą się za monitorem, z tyłu racka lub bezpośrednio na zestawie kamerowym. Wtyczkę zasilającą wyposażono w blokadę, dzięki której nie może się przypadkowo wysunąć. Opcjonalnie dostępny jest kabel zasilający P-TAP, który umożliwia zasilanie z baterii gdy nie ma dostępu do prądu z sieci.

  Jakość gwarantowana przez AJA

  Każdy Mini-Konwerter AJA jest objęty 5-letnią gwarancją oraz rozszerzoną usługą wymiany sprzętu. Jeśli konieczna jest wymiana, AJA wyśle nowe urządzenie natychmiast, bez konieczności odsyłania najpierw wadliwego sprzętu. Wszystko po to, aby nie wstrzymywać Twojej pracy i nie marnować Twojego czasu.

  AJA Mini-Matrix

  Szczegółowe informacje o całej linii Mini-Konwerterów są dostępne w aplikacji mobilnej na iOS. Dzięki niej szybko zorientujesz się w obszernej ofercie Mini-Konwerterów i wybierzesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

  Przy poszczególnych urządzeniach są linki odsyłające do strony głównej AJA, na której znajdziesz bardziej szczegółowe informacje. Informacje o produkcie możesz przesłać mailem bezpośrednio z aplikacji. Darmowa aplikacja AJA Mini Matrix na iPada i iPhone'a jest dostępna w Apple iTunes Store.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem