Menu
Tablet menu

Focal Trio 6BE

Informacje

Monitor Focal Trio 6Be

Trio 6Be

Dwa monitory w jednym!

Trio6 Be to najnowszy model głośników studyjnych firmy Focal, wyposażonych w słynną membranę wysokotonową, wykonaną z berylu. Trio 6Be jest trójdrożną kolumną, zawierającą 1 calowy głośnik wysokotonowy, 5 calowy średnio- i 8 calowy niskotonowy. Razem zapewniają niezwykle nueutralne, spójne dla całego pasma brzmienie, które stało się wzorcowym dla wielu realizatorów na całym świecie oraz w Polsce.

Focal SOLO 6BE


Głośnik Trio6 Be zaprojektowano by spełnić kryteria bardzo wymagających realizatorów dźwięku. Ten podwójny monitor jest nowym punktem odniesienia w swojej klasie cenowej.
Dzięki niezwykłej neutralności, precyzyjnemu odwozorowaniu stereo oraz wzmacniaczowi w klasie G, Trio 6Be spełnia wymagania wszystkich stylów muzycznych. Trio6 Be przenosi częstotliwości od 35Hz do 40 kHz, umożliwiając realizatorowi kompletną kontrolę sygnału audio. Głośnik niskotonowy 8’’ zamontowany jest w obudowie bass reflex, znajdującej się w przedniej ściance, co umożliwia zainstalowanie kolumny blisko ściany z zachowaniem liniowości niskich częstotliwości. Głośnik 5’’ jest zainstalowany w odizolowanej części kolumny, co zapobiega wzbudzaniu go przez inne głośniki. Dwa przednie kanały bass reflex zapewniają identyczne zachowanie głośnika w trybie dwudrożnym (90Hz-2.5kHz) i trójdrożnym (250Hz-2.5kHz). Całość uzupełnia 1’’ tweeter berylowy, gwarantujący szeroką dyspersję, zdumiewającą liniowość, niską bezwładność i niezrównaną odpowiedź impulsową. Tweeter berylowy pozwala na idealne przenoszenie wysokich częstotliwości aż do... 40 kHz !!! Tak obłędnie nieskazitelnych wysokich tonów dotąd nie słyszałeś!
Trio 6Be jako monitor dwudrożny... „bliskiego pola”
Tak, to nie pomyłka. Trio 6Be, podobnie jak ich większy brat, SM9, mogą pracować nie tylko w trybie pełnopasmowym, ale także jako dwudrożny głośnik „bliskiego pola”. Włączenie w głośnikach trybu FOCUS (za pomocą przełącznika typou „footswitch”) przekształca je w dwudrożne kolumny „bliskiego pola”, odcinając niskie tony poniżej 90 Hz oraz wysokie powyżej 20 kHz. Jednym naciśnięciem przycisku „footswitch” możesz w każdej chwili powrócić do trybu pracy pełnopasmowej. Tego nie da Ci żaden inny system odsłuchowy.
Niezależnie od tego, czy jesteś realizatorem dźwięku, kompozytorem czy pasjonatem audio, szukającym najwierniejszego odzworowania dźwięku w pełnym paśmie, głośniki Focal Trio 6 Be dostarczą Ci niewiarygodnych doznań. A co najważniejsze, nagrania na nich stworzone, brzmieć będą prawidłowo na innych zestawach odsłuchowych.
Nie zwlekaj i już dziś POSŁUCHAJ głośników Focal Trio 6 Be. Usłysz swoje nagrania... na nowo!

Paramtery techniczne:

  • Pasmo przenoszenia (+/-3dB) : 40Hz - 40kHz
  • Maksymalny poziom SPL : 113dB SPL (peak @ 1m)
  • Impedancja: Balanced 10 kOhms
  • Złącza: XLR
  • Wzmacniacz HF: 100W rms; class AB
  • Wzmacniacz LF: 150W BASH technology
  • Woofer : 6.5" Focal drive unit, kompozyt
  • Tweeter :Focal TB871 Beryllium inverted dome tweeter
  • Ekranowanie magnetyczne
  • Wymiary: 330x240x290mm

 cart gdzie kupic

Do pobrania

Pobierz załącznik:

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiNowy katalog już dostępny
pobierz już teraz!


Katalog Focal 2014

Zapraszamy do pobrania!

Focal logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem