Menu
Tablet menu

Focal TWIN 6BE

Informacje

Monitor Focal Twin 6Be

Twin 6Be

Twin6 Be jest najlepiej sprzedającym się monitorem studyjnym z profesjonalnej serii Focala,oraz najbardziej uniwersalnym narzędziem z linii SM6.

Jest jedynym niezbędnym rozwiązaniem do nagrań, mixu i masteringu.
Precyzja stereo, oraz wysokich częstotliwości i neutralność pasma środkowego to cechy, dzięki którym Twin6 Be cieszą się znakomitą reputacją. Znakomita definicja registrów basowych i środkowego pasma, nawet przy wysokich poziomach odtwarzania, tworzy punkt referencyjny dla realizatorów, którzy wymagają absolutnej transparentności. Co więcej; sposób w jaki zaprojektowano Twin6 Be pozwala na odtwarzanie z wysokim ciśnieniem akustycznym jednocześnie zachowując balans tonalny .

Jeden z dwóch 6.5 calowych głośników pracuje w dużym paśmie środkowo-basowym, drugi natomiast pracuje w paśmie 40-150 Hz. Wynikiem tego jest reprodukcja basu zachowująca dynamikę żródła, bez efektu maskującego w paśmie środkowym-co zapewnia transparentność i neutralność. Dodatkowa kontrola częstotliwości basowych możliwa jest dzięki przełącznikowi i potencjometrom znajdującymi się na tylnej płycie kolumny. Twin6Be mogą być ustawione poziomo lub pionowo, w zależności od dostępnego miejsca.

twin6be

 

Do pobrania

Pobierz załącznik:

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiNowy katalog już dostępny
pobierz już teraz!


Katalog Focal 2014

Zapraszamy do pobrania!

Focal logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem