Menu
Tablet menu

Dangerous A.S.S.

Informacje

Najbardziej wszeczchstronny kontroler monitorowania dostępny na rynku

Monitor Dangerous A.S.S.

Najlepszy sposób na wydłużenie „zaplanowanej żywotności” urządzeń .

  • Najbardziej wszechstronny system kontroli monitorowania dostępny na rynku
  • Dodaj do 4 dodatkowych funkcji do swoich urządzeń ST lub ST/SR od Dangerous Music
  • Komutacja sygnałów wideo, konwersja cyfrowo-analogowa oraz dużo więcej
  • Wszystkie funkcje kontrolowane z pilota zdalnego sterowania MONITOR ST

W wielu pomieszczeniach odsłuchowych niezawodna kontrola monitorowania oraz zaawansowane komutowanie wejść stały się najbardziej kluczowymi zadaniami, jakim muszą podołać zainstalowane w tych pomieszczeniach urządzenia. Każda podjęta decyzja opiera się na tym co usłyszymy, bądź też nie, przez system do monitorowania. Obecnie, w profesjonalnych pomieszczeniach odsłuchowych monitorowanie wysokiej jakości oznacza świetnie brzmiącą, niezabarwioną drogę sygnału połączoną z bardzo szybkim oraz intuicyjnym sterowaniem. Elastyczna opcje rozbudowy byłyby również bardzo przydatne...

Macie ogromne szczęście, bo coś najlepszego stało się … jeszcze lepsze.

Z dodatkowym systemem komutacji Dangerous A.S.S. możesz rozbudowywać „mózg i serce” Twojego studia zgodnie z Twoim uznaniem i kiedy uznasz to za stosowne. Od dźwięku stereo do surround 5.1, czy komutacji sygnałów wideo oraz możliwości konwersji cyfrowo-analogowej. Co to dużo mówić, system A.S.S. od Dangerous Music po prostu rządzi i dzieli. Razem z Monitor ST i SR od Dangerous Music stworzy najbardziej zaawansowany system do kontroli monitorowania, jaki kiedykolwiek był dostępny na rynku.

  • System składający się z modułów – może zostać rozbudowany, gdy tylko zajdzie taka potrzeba
  • Dodaj do 2 banków po 2 opcje każdy
  • Wiele dodatkowych funkcji ze specjalnymi opcjami

Dangerous DAC-ST zapewnia niesamowicie dokładną konwersję cyfrowo-analogową, do której natychmiastowy dostęp uzyskuje się z Monitor ST. Zintegrowana komutacja źródeł cyfrowych umożliwi Ci monitorowanie wszystkich źródeł cyfrowych przez ten sam konwerter, co jest kluczowe dla krytycznego odsłuchu, wiarygodnego monitorowania, czy dopasowywania poziomów sygnałów.

Z DAC-ST nie będziesz już musiał zgadywać, lub robić czegoś „na oko”, gdy monitorujesz sygnały cyfrowe. Teraz łatwo jest porównać Twój miks z jakimkolwiek wzorcem bez potrzeby zagłębiania się w różnice poziomów i jakości dźwięku, które pojawiają się kiedy korzystasz z kilku zewnętrznych konwerterów. Wszystkie 4 wejścia cyfrowe na panelu tylnym obsługują formaty AES lub SPDIF i posiadają aktywne wyjścia THRU do routowania sygnałów wejściowych na inne urządzenia. Co najlepsze, gdy musisz szybko podpiąć jakieś zewnętrzne urządzenie typu beat box lub keyboard, które posiada wyjście SPDIF, wejście SPDIF na panelu przednim oszczędzi Ci konieczności przeciskania się na tył racku z latarką w zębach. Będąc w pełni profesjonalnym systemem, DAC-ST może zostać skalibrowany, by odpowiadać wybranym studyjnym poziomom referencyjnym.

4 wejścia z wyjściami THRU

Zakres blokowania [lock range] 32 kHz-192 kHz

VIDSWITCH: Dwuformatowe komutowanie wejściowych sygnałów wideo dla systemów Monitor ST lub Monitor ST/SR od Dangerous Music.

Jeśli zajmujesz się komponowaniem muzyki dla telewizji, muzyką filmową lub dźwiękiem emisyjnym, musisz sobie poradzić ze zbliżoną liczbą źródeł wideo do liczby źródeł audio. Zaprojektowany, by umożliwić płynną integrację z systemami monitorowania opartymi na Dangerous Monitor ST oraz ST/SR, VIDSWITCH dodaje bogate możliwości błyskawicznego przełączania między źródłami wideo do Twojego sprzętu audio. Chcesz mieć zdolność odsłuchania sygnału wyjściowego Twojej stacji DAW podczas gdy patrzysz na referencyjny materiał VHS? A sekundę później odtworzyć ten sam segment audio, patrząc nad sygnał wyjściowy wideo Twojej stacji DAW? Z VIDSWITCH jest to możliwe. Jedno kliknięcie na pilocie zdalnego sterowania Dangerous ST w jednej chwili wybierze wybrany sygnał wyjściowy, nieważne czy to deck Beta, deck VHS, karta wideo na FireWire, czy kamera DV. VIDSWITCH wyposażony został w wejścia S-Video oraz composite, dzięki którym będziesz mógł podłączyć do 5 źródeł wideo do jednego lub dwóch monitorów. Sygnał z wybranego wejścia jest konwertowany i przesyłany na wyjścia S-Video oraz Composite (BNC).

  • 3 wejścia S-Video
  • 2 wejścia Composite
  • Konwersja formatu dla wyjść S-Video oraz Composite (BNC)

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem