Menu
Tablet menu

AudioCube

Informacje

Stacja robocza DAW

Cube-Tec AudioCube

AudioCube to wielokanałowa zintegrowana stacja robocza audio z próbkowaniem do 192 kHz oraz rozdzielczością do 24 bitów. System. AudioCube to najbardziej wszechstronny zestaw profesjonalnych narzędzi do produkcji audio jaki kiedykolwiek został zebrany w jednej platformie.

AudioCube (wersja do montażu w racku 19")

Zintegrowanie ze sobą funkcji analizy dźwięku, rekonstrukcji nagrań, najwyższej jakości automatycznej archiwizacji, edycji dźwięku, masteringu oraz authoringu DVD-A w stacji roboczej, która stanowi jedną całość zapewnia niespotykaną dotąd wydajność, przepustowość oraz kontrolę jakości.

  • Skalowalność - systemy mogą zostać skonfigurowane na wiele sposobów, by spełniać konkretne wymagania
  • Możliwość rozbudowy - dodatkowy sprzęt oraz dodatkowe oprogramowanie może zostać dodane w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba
  • Wiele funkcji w jednym urządzeniu - zintegrowanie ze sobą funkcji analizy, rekonstrukcji, edycji, archiwizacji, masteringu i authoringu DVD-A
  • Otwarta architektura - platforma Windows PC, brak prawnie zastrzeżonych komponentów sprzętowych

AudioCube (wersja typu desktop)

Ten model AudioCube to podstawowy system dostępny w przystępnej cenie, który zbudowany został w oparciu stacje roboczą wyposażoną w podwójny procesor firmy Intel.

Wykorzystano tutaj konfigurację firmy Dell, jako że produkty tej firmy charakteryzują się doskonałym współczynnikiem ceny do wydajności, jej systemy znane są ze swojej stabilności a usługi oraz wsparcie techniczne firmy Dell stoją na najwyższym poziomie.

Stacja robocza AudioCube typu desktop oferuje wsparcie dla wszystkich programów z serii AudioCube, w tym CubeDVD-A, QUADRIGA oraz instrumentów VPI – są to doskonałe narzędzia do masteringu i rekonstrukcji nagrań, które przyczyniły się do sukcesu CUBE TEC.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem