Taking too long? Close loading screen.

Czy kiedykolwiek, będąc na koncercie albo na spektaklu teatralnym lub projekcji kinowej, poczułeś tę niezwykłą falę emocji, płynącą z doskonałej jakości dźwięku? Czy zdarzyło Ci się być na meczu, podczas którego wszystkie komunikaty były wyraźne i zrozumiałe, a brzmienie muzyki granej podczas przerw czy innych wydarzeń na stadionie sprawił Ci prawdziwą przyjemność? Jeśli tak, być może miałeś właśnie szansę zetknąć się z rozwiązaniami technologicznymi, które dostarczyliśmy do wielu obiektów w tym kraju.

Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że oglądając reklamy w telewizji lub kinowe filmy zetknąłeś się z produkcjami, które powstały z wykorzystaniem dostarczonych przez nas technologii dla studiów filmowych, reklamowych i post-produkcyjnych. A może oglądałeś cyfrowo zrekonstruowany film sprzed lat, którego doskonały obraz i dźwięk zachwyciły Cię jak nigdy przedtem? Tu również miałeś ogromną szansę trafić na produkcję, którą zrealizowano przy użyciu dostarczonych przez nas skanerów filmowych oraz oprogramowania do cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku.

W MBS wierzymy w to, że jakość dźwięku zmienia wszystko, a doskonały obraz z jakością 4K i HDR to podstawa dobrej rozrywki na miarę XXI wieku.

MBS jest firmą handlową powstałą w maju 1999 roku. W 2006 przekształciliśmy się w Sp. z o.o. Od początku istnienia zajmujemy się integracją i dystrybucją technologii dla mediów w bardzo szeroko pojętym zakresie. Tak dla potrzeb tworzenia treści: realizacji nagrań muzycznych, produkcji telewizyjnej i filmowej, jak i dla ich prezentacji i dystrybucji: nagłośnienia, projekcji, a wreszcie cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem kina, telewizji oraz platform internetowych. Prowadzimy też instalacje i usługi serwisowe w zakresie oferowanych technologii.

Oferujemy sprawdzony sprzęt i oprogramowanie najlepszych światowych firm branży audio i wideo. Wyposażamy studia nagraniowe, radiowe, telewizyjne – zarówno duże jak i małe domowe studia o skromnych możliwościach budżetowych. Serwisujemy także urządzenia audio/ wideo, zarówno cyfrowe jak i analogowe. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi konkretnych programów oraz podstaw ogólnej wiedzy branżowej.

Wierzymy, że każde klient jest inny, a każdy projekt wyjątkowy. Dlatego też do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z dbałością o najwyższą jakość naszych usług i oferowanego sprzętu. Nasi pracownicy to wyszkolony i doświadczony zespół młodych ludzi, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem w dziedzinie realizacji audio/video oraz kompleksowego wyposażenia obiektów medialnych, kulturalnych, sportowych i użyteczności publicznej, a także jego instalacjami i wsparciem technicznym.

Naszą misją jest profesjonalna dystrybucja na rynku polskim innowacyjnych oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń i rozwiązań produkcyjnych dla branży medialnej, w oparciu o technologie audio-wideo, służących do tworzenia i przekazywania treści audiowizualnych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Dostarczamy zarówno produkty wybrane przez użytkowników, jak też projektujemy rozwiązania oparte na kompletnej integracji wszystkich komponentów, tak w procesie przed, jaki po- sprzedażowym, przy zachowaniu racjonalnego poziomu budżetowego oraz z troską, aby dostarczone rozwiązanie zapewniało najlepszą możliwą jakość.

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.