Taking too long? Close loading screen.

MBS SERWIS świadczy usługi w zakresie instalacji, konfiguracji oraz napraw systemów i urządzeń A/V. Oprócz opieki gwarancyjnej, prowadzimy naprawy i regulacje pogwarancyjne.

Zgłoszenia serwisowe prosimy zgłaszać:

telefonicznie:
(22) 853 10 21

faxem:
(22) 853 14 49

pocztą elektroniczną:
serwis@mbspro.tv

MBS SERWIS oferuje również szkolenia techniczne w zakresie obsługi urządzeń, oprogramowania i systemów A/V. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie konsultacji technologicznych. Na specjalne życzenie możemy zaopiekować się kompleksowo instalacją A/V naszych Klientów w zakresie serwisu i konserwacji, na podstawie osobnego kontraktu. W celu uzyskania szczegółowych informacji o warunkach oferty MBS SERWIS prosimy o kontrakt.

Ponadto MBS SERWIS wykonuje także naprawy sprzętu studyjnego audio, w tym także konsolet fonicznych, oraz prowadzi instalacje okablowania audio – video. Współpracujemy w tym zakresie z gronem profesjonalnych firm i osób, gotowych podjąć każde wyzwanie. Ich sprawdzone referencje stanowią o jakości oferowanych przez nas usług.

MBS SERWIS składa się z grupy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chętnie udzielą Państwu wsparcia lub konsultacji.

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.