Taking too long? Close loading screen.
 • 0 out of 5

  Apogee ClipMic

  0 out of 5

  ClipMic digital zapewnia nagrania o profesjonalnym poziomie, dokonywane w terenie. Po jego podłączeniu do urządzenia iOS, z łatwością można nagrywać wywiady, prezentacje czy występy. Mikrofon typu lavalier pozwala uzyskać wysoką jakość sygnału przez bezpośredni odbiór dźwięków z jego źródła.

   

 • 0 out of 5

  Apogee HypeMiC

  0 out of 5

  Czy zastanawiałeś / zastanawiałaś się kiedyś, jak nagrania Twoich ulubionych artystów wydają się niemal „wyskakiwać z głośnika”, z wokalem, który magicznie unosi się ponad dźwiękami pozostałych instrumentów? To jest kompresja – ale NIE ta znana ze świata cyfrowych plików (np. kompresja danych, itp.), tylko procesor dynamiki, działający na sygnale audio, np. właśnie na wokalu. Można jej użyć za pomocą odpowiednich urządzeń w studio nagrań lub komputerowych wtyczek podczas miksu, ale zdaniem wielu realizatorów dźwięku i producentów muzycznych zdecydowanie lepsze rezultaty osiąga się korzystając z kompresora od razu podczas nagrywania wokalu (ewentualnie innych źródeł dźwięku). Apogee HypeMiC oferuje taką właśnie studyjnej jakości analogową kompresję podczas nagrywania, która na dodatek jest łatwa w użyciu i zapewnia „magiczne brzmienie” wokalom, podkładom głosowym, instrumentom, perkusjom i podcastom – wszystkiemu, co nagrywasz! Dzięki Apogee HypeMiC i smartfonowi (np. iPhone) lub komputerowi możesz robić niesamowite nagrania w dowolnym miejscu, które będą brzmieć tak, jakby powstały w profesjonalnym studio*.

   

 • 0 out of 5

  Apogee Jam+

  0 out of 5

  Profesjonalny, Podręczny, Prosty
  Apogee Jam + to najwyższej jakości interfejs audio USB z wejściem instrumentalnym i wyjściem stereo. Połączy Twoją gitarę, bas czy instrument akustyczny z przetwornikiem z urządzeniem iOS lub z komputerem. Możesz go też wykorzystać do nagrania dynamicznego mikrofonu lub keyboardu. Poręczność i łatwość uzycia Jam + sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie.

 • 0 out of 5

  Outline Newton

  0 out of 5

  Outline Newton to najnowszej generacji procesor zarządzający sieciami i systemami audio – narzędzie, które otwiera nowe horyzonty w procesie zarządzania zaawansowanymi systemami audio, łącząc nową technologię filtrowania, wieloformatowe przesyłanie sygnałów oraz konwersję standardów i cyfrową synchronizację sygnału w module 1U.

 • 0 out of 5

  Outline Superfly 210

  0 out of 5

  Superfly jest w pełni aktywną, czterokanałową konstrukcją, która wykorzystuje wzmacniacz i platformę sterującą DSP serii X8.

 • 0 out of 5

  Schoeps SGC

  0 out of 5

  adjustable from 0° through 100° in either direction

  The internal thread of the SGC screws onto any 3/8″ rod (e.g. vertical support rods STR) or stand adapter.

  The SGC is an integral part of the HC miniature cable hanger and the TCg table stand.

   

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.