Taking too long? Close loading screen.

AJA została założona przez inżyniera Johna Abta w 1993 roku. Dziś firma zatrudnia ponad 200 osób na całym świecie, budując wiodące w branży karty wideo, cyfrowe urządzenia rejestrujące, routery wideo, synchronizatory i skalery ramek, konwertery cyfrowe i profesjonalne kamery 4K.

Avid Technology – powstała w 1987 roku jako firma technologiczna będąca twórcą oprogramowania oraz sprzętu do nieliniowej edycji obrazu i dźwięku. W 1997 roku zaprezentowała prototyp systemu do nieliniowej edycji wideo, będący początkiem linii produktów o nazwie Avid.

Algosoft to globalna firma zajmująca się oprogramowaniem, oferująca kompletne rozwiązania dla urządzeń mobilnych i platform internetowych.
Oprócz tego Algosoft Technologies oferuje również usługi rozwoju Offshore i doradztwo IT, zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), Business Intelligence (BI).

Blackmagic Design to australijska firma i producent kina cyfrowego z siedzibą w Port Melbourne, Victoria, Australia. Projektuje i produkuje sprzęt telewizyjny i kinowy, w szczególności cyfrowe kamery filmowe, a także opracowuje oprogramowanie do edycji wideo, takie jak aplikacja DaVinci Resolve.

Softron Media Services, z siedzibą w Brukseli (Belgia), dostarcza rozwiązania wideo i audio oparte na komputerach Macintosh od ponad 25 lat. Zapewnia aplikacje do odtwarzania i planowania, zarządzania wiadomościami i kontroli urządzeń. Tym, co wyróżnia Softron Media Services od innych firm, jest wieloletnie zaangażowanie firmy w zapewnianie najwyższej jakości obsługi wideo dla platformy Apple.

Pixel Farm produkuje i sprzedaje innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, które spełniają wymagania profesjonalistów pracujących w branży filmowej, telewizyjnej i przy produkcji interaktywnej rozrywki.
Firma, z siedzibą w Wielkiej Brytanii (Kent), została założona w 2002 roku i zgromadziła kilkadziesiąt lat doświadczenia w opracowywaniu najbardziej zaawansowanych technologii wizyjnych na świecie.

Firma Vocas została założona w 1989 roku jako firma świadcząca usługi techniczne, ze wcześniejszym doświadczeniem w filmie. Firma skupiła się na aparatach i akcesoriach do użytku profesjonalnego.

Matrox – kanadyjska firma dostarczająca sprzęt i rozwiązania do obsługi grafiki (w tym karty graficzne i chipsety), edycji wideo oraz przetwarzania obrazów. Firma znana jest głównie z produkcji kart graficznych przez oddział firmy Matrox Graphics Inc. zwanym MGA.

Firma Wooden Camera została założona w 2011 roku w Teksasie przez małżeństwo Ryana i Elizabeth Schorman.
Założyciele zostali zainspirowani aparatem RED Epic do stworzenia pierwszego produktu, A-Box, który dostosowuje standardowe wtyczki XLR do wtyczek 3,5 mm.

OMNItek jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2003 roku. W swoich szeregach skupia doświadczonych inżynierów teleinformatyków z wieloletnim doświadczeniem. Dostarcza wiedzę i rozwiązania z zakresu sieci miedzianych, światłowodowych i HF. Są oni dystrybutorami wiodących światowych producentów oraz marek własnych.

Firma została założona w 1932 roku przez Carlo Lupo w celu produkcji profesjonalnego sprzętu dla studiów fotograficznych. W pierwszych dziesięcioleciach produkcja koncentrowała się głównie na sprzęcie i akcesoriach do profesjonalnej fotografii, takich jak obiektywy i statywy.

Panasonic to znany japoński lider w produkcji kamer wideo oraz szerokiej gamy urządzeń wizyjnych w technologiach HD, 4K i 8K. Innowacyjne rozwiązania kamerowe tej firmy stają się standardem zarówno w środowisku broadcast, jak i filmowym oraz szeroko pojętym streamingu.

RossVideo to kanadyjski producent sprzętu broadcastowego, oferujący zaawansowane rozwiązania w zakresie mikserów wizyjnych, routerów, serwerów grafiki, kamer przeznaczonych dla wirtualnej grafiki oraz systemów robotyki studyjnej. Dzięki innowacyjnym, zaawansowanym technologicznie produktom, coraz śmielej zdobywa rynek i ustanawia standardy, m.in. w konwergencji z technologii typowo wizyjnych do środowiska Video Over IP.

Firma Mo-Sys, to światowi liderzy w tworzeniu oryginalnych i wysoce wyrafinowanych produktów technologii dedykowanej do kamer dla filmów i transmisji, umożliwiających wysokiej jakości produkcję AR, VR i wirtualną.

Firma specjalizuje się w produkcji wirtualnej, technologii do śledzeni kamer, robotyce nadawczej i rozwiązaniach w zakresie zdalnej produkcji. Jesteśmy pełni pasji i doświadczenia w opracowywaniu koncepcji, produkcji i instalacji kompletnych rozwiązań „pod klucz” i rozwiązań na zamówienie.

Założona w 1993 roku firma Brainstorm specjalizuje się w dostarczaniu wiodących w branży rozwiązań w zakresie filmowej i telewizyjnej grafiki 3D w czasie rzeczywistym i oprogramowania do wirtualnych scenografii na potrzeby transmisji, produkcji filmów fabularnych i prezentacji korporacyjnych.

VIVE Mars CamTrack to rozwiązanie integrujące VIVE Tracker (3.0), SteamVR Base Station 2.0 oraz zestaw innych urządzeń i narzędzi, które pomogą Ci włączyć technologię śledzenia VR do Twoich wirtualnych projektów produkcyjnych.

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.