Taking too long? Close loading screen.

AJA została założona przez inżyniera Johna Abta w 1993 roku. Dziś firma zatrudnia ponad 200 osób na całym świecie, budując wiodące w branży karty wideo, cyfrowe urządzenia rejestrujące, routery wideo, synchronizatory i skalery ramek, konwertery cyfrowe i profesjonalne kamery 4K.

Avid Technology – powstała w 1987 roku jako firma technologiczna będąca twórcą oprogramowania oraz sprzętu do nieliniowej edycji obrazu i dźwięku. W 1997 roku zaprezentowała prototyp systemu do nieliniowej edycji wideo, będący początkiem linii produktów o nazwie Avid. Najbardziej znanym produktem firmy jest Avid Media Composer. Avid Media Composer to kompletny system profesjonalnej nieliniowej edycji wideo, który z racji swej prostoty i filozofii działania stał się standardem na światowym rynku edycji filmowej i telewizyjnej. Składa się on z zaprojektowanego specjalnie na potrzeby systemu sprzętu oraz oprogramowania. Stworzony “przez montażystów dla montażystów”, zyskał wiele dowodów uznania, jak choćby statuetkę Oscara, którą w 1994 roku wręczono twórcom systemu w kategorii “Osiągnięcia Naukowe i Techniczne

Algosoft to globalna firma zajmująca się oprogramowaniem, oferująca kompletne rozwiązania dla urządzeń mobilnych i platform internetowych.
Oprócz tego Algosoft Technologies oferuje również usługi rozwoju Offshore i doradztwo IT, zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), Business Intelligence (BI).

OMNItek jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2003 roku. W swoich szeregach skupia doświadczonych inżynierów teleinformatyków z wieloletnim doświadczeniem. Dostarcza wiedzę i rozwiązania z zakresu sieci miedzianych, światłowodowych i HF. Są oni dystrybutorami wiodących światowych producentów oraz marek własnych.

Softron Media Services, z siedzibą w Brukseli (Belgia), dostarcza rozwiązania wideo i audio oparte na komputerach Macintosh od ponad 25 lat. Zapewnia aplikacje do odtwarzania i planowania, zarządzania wiadomościami i kontroli urządzeń. Tym, co wyróżnia Softron Media Services od innych firm, jest wieloletnie zaangażowanie firmy w zapewnianie najwyższej jakości obsługi wideo dla platformy Apple.

Pixel Farm produkuje i sprzedaje innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, które spełniają wymagania profesjonalistów pracujących w branży filmowej, telewizyjnej i przy produkcji interaktywnej rozrywki.
Firma, z siedzibą w Wielkiej Brytanii (Kent), została założona w 2002 roku i zgromadziła kilkadziesiąt lat doświadczenia w opracowywaniu najbardziej zaawansowanych technologii wizyjnych na świecie.
Ich najbardziej reprezentatywne produkty – PFTrack i PFClean, są dobrze znane i lubiane przez artystów cyfrowych na całym świecie, ponieważ bezproblemowo integrują się z najbardziej wymagającymi środowiskami postprodukcyjnymi, jednocześnie wspierając kreatywność i maksymalizując wydajność.

Firma Vocas została założona w 1989 roku jako firma świadcząca usługi techniczne, ze wcześniejszym doświadczeniem w filmie. Firma skupiła się na aparatach i akcesoriach do użytku profesjonalnego.

Matrox – kanadyjska firma dostarczająca sprzęt i rozwiązania do obsługi grafiki (w tym karty graficzne i chipsety), edycji wideo oraz przetwarzania obrazów. Firma znana jest głównie z produkcji kart graficznych przez oddział firmy Matrox Graphics Inc. zwanym MGA.

Firma Wooden Camera została założona w 2011 roku w Teksasie przez małżeństwo Ryana i Elizabeth Schorman.
Założyciele zostali zainspirowani aparatem RED Epic do stworzenia pierwszego produktu, A-Box, który dostosowuje standardowe wtyczki XLR do wtyczek 3,5 mm. Po dokładnym dostosowaniu procesu produkcyjnego, firma Wooden Camera rozpoczęła wprowadzanie kolejnych produktów z ponad 900 jednostkami SKU. Cały proces projektowania, inżynierii, montażu, kontroli jakości i wysyłki ma miejsce w ich siedzibie w Teksasie. W 2015 roku Wooden Camera otworzył sklep detaliczny w Burbank w Kalifornii, aby lepiej służyć lokalnemu przemysłowi filmowemu.We wrześniu 2016 roku Wooden Camera dołączyła do Vitec Corporation. Produkty Wooden Camera stanowią uzupełnienie marek Vitec.

Blackmagic Design to australijska firma i producent kina cyfrowego z siedzibą w Port Melbourne, Victoria, Australia. Projektuje i produkuje sprzęt telewizyjny i kinowy, w szczególności cyfrowe kamery filmowe, a także opracowuje oprogramowanie do edycji wideo, takie jak aplikacja DaVinci Resolve.

Firma została założona w 1932 roku przez Carlo Lupo w celu produkcji profesjonalnego sprzętu dla studiów fotograficznych. W pierwszych dziesięcioleciach produkcja koncentrowała się głównie na sprzęcie i akcesoriach do profesjonalnej fotografii, takich jak obiektywy i statywy.
W latach 90. zaczęła koncentrować się na produkcji profesjonalnego sprzętu oświetleniowego nie tylko do celów fotograficznych, ale także dla teatru, filmu i telewizji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w ciągu następnych dwóch dziesięcioleci Lupo stało się znaną i cenioną marką w studiach telewizyjnych na całym świecie, budując tym samym fundamenty obecnego sukcesu i szerokiej dystrybucji systemów oświetleniowych

Czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation (wcześniej Matsushita Electric Industrial Co. Ltd), specjalizująca się w obrazowaniu i produktach optycznych, takich jak aparaty fotograficzne, kamery, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak chłodziarki, pralki, kuchenki mikrofalowe, golarki, suszarki oraz urządzenia klimatyzacyjne. W Gnieźnie znajduje się jedyna europejska fabryka Panasonica wytwarzająca ogniwa cynkowo-węglowe (Panasonic Energy Poland S.A.).

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.