Taking too long? Close loading screen.
 • 0 out of 5

  Apogee ClipMic

  0 out of 5

  ClipMic digital zapewnia nagrania o profesjonalnym poziomie, dokonywane w terenie. Po jego podłączeniu do urządzenia iOS, z łatwością można nagrywać wywiady, prezentacje czy występy. Mikrofon typu lavalier pozwala uzyskać wysoką jakość sygnału przez bezpośredni odbiór dźwięków z jego źródła.

   

 • 0 out of 5

  Apogee FX Rack

  0 out of 5

  Apogee FX Rack – nowa platforma wtyczek efektowych ze wsparciem DSP

  Przez ponad 30 lat firma Apogee Electronics ustanowiła standard profesjonalnego cyfrowego nagrywania dźwięku. Dzięki wyjątkowemu i nowatorskiemu podejściu do tworzenia konwerterów audio, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku i inspirujące wrażenia użytkownika, na sprzęcie Apogee nagrało swoją muzykę tysiące ludzi, w tym wielu najbardziej znanych wykonawców na świecie. Teraz Apogee FX Rack oferuje tę samą wiedzę i podejście do świata wtyczek oprogramowania audio. Oprogramowanie Apogee FX Rack łączy w sobie najwyższej jakości wtyczki nowoczesne i vintage ze sprzętowym wsparciem DSP (dotyczy interfejsów z serii Element i Ensemble Thunderbolt) oraz proste, ale elastyczne opcje workflow.

 • 0 out of 5

  Apogee HypeMiC

  0 out of 5

  Czy zastanawiałeś / zastanawiałaś się kiedyś, jak nagrania Twoich ulubionych artystów wydają się niemal „wyskakiwać z głośnika”, z wokalem, który magicznie unosi się ponad dźwiękami pozostałych instrumentów? To jest kompresja – ale NIE ta znana ze świata cyfrowych plików (np. kompresja danych, itp.), tylko procesor dynamiki, działający na sygnale audio, np. właśnie na wokalu. Można jej użyć za pomocą odpowiednich urządzeń w studio nagrań lub komputerowych wtyczek podczas miksu, ale zdaniem wielu realizatorów dźwięku i producentów muzycznych zdecydowanie lepsze rezultaty osiąga się korzystając z kompresora od razu podczas nagrywania wokalu (ewentualnie innych źródeł dźwięku). Apogee HypeMiC oferuje taką właśnie studyjnej jakości analogową kompresję podczas nagrywania, która na dodatek jest łatwa w użyciu i zapewnia „magiczne brzmienie” wokalom, podkładom głosowym, instrumentom, perkusjom i podcastom – wszystkiemu, co nagrywasz! Dzięki Apogee HypeMiC i smartfonowi (np. iPhone) lub komputerowi możesz robić niesamowite nagrania w dowolnym miejscu, które będą brzmieć tak, jakby powstały w profesjonalnym studio*.

   

 • 0 out of 5

  Apogee Jam+

  0 out of 5

  Profesjonalny, Podręczny, Prosty
  Apogee Jam + to najwyższej jakości interfejs audio USB z wejściem instrumentalnym i wyjściem stereo. Połączy Twoją gitarę, bas czy instrument akustyczny z przetwornikiem z urządzeniem iOS lub z komputerem. Możesz go też wykorzystać do nagrania dynamicznego mikrofonu lub keyboardu. Poręczność i łatwość uzycia Jam + sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie.

 • 0 out of 5

  Focal Clear Professional

  0 out of 5

  Focal logo

  Słuchawki Clear Professional słuchawki stanowią podstawowe narzędzie dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Jedyny cel: być najlepszym narzędziem do odtwarzania wysokiej jakości.

 • 0 out of 5

  Focal Twin Shape

  0 out of 5

  Focal logo

  Nowy członek rodziny Shape posiada jej główne cechy: wyposażony jest w dwa pasywne radiatory, woofery z membranami z włókna lnianego i najnowszy, aluminiowo/magnezowy przetwornik wysokotonowy w kształcie litery “M” z odwrócona kopułką. Doskonała narzędzie produkcji dla profesjonalistów.
  Shape Twin, podobnie jak Shape 40, 50 i 65 jest produkowany we Francji. Zaprojektowane aby spełnić wymagania dla monitorów bliskiego pola głośniki te łączą w sobie pomysłową konstrukcję i ustawienia skrojone pod kątem akustyki małych pomieszczeń odsłuchowych. Shape Twin wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku w całym spektrum audio, szeroką charakterystyką częstotliwościową w najniższym zakresie oraz wysokim poziomem SPL biorąc pod uwagę jego rozmiar. Kompaktowa konstrukcja ułatwia integrację nawet w najbardziej ciasnych pomieszczeniach. Dodatkowo, jego 2.5-drożność daje mu prawdziwą przewagę jeśli chodzi o kontrolowanie basów i niższych rejestrów średniego zasięgu, które najtrudniej kontrolować w małych pomieszczeniach.
 • 0 out of 5

  Schoeps CB-MAB

  0 out of 5

  The CB-MAB is a mounting bracket for OCT surround. It holds two MAB 1000 stereo bars at variable distance (13 – 47 cm).

   

 • 0 out of 5

  Schoeps SGC

  0 out of 5

  adjustable from 0° through 100° in either direction

  The internal thread of the SGC screws onto any 3/8″ rod (e.g. vertical support rods STR) or stand adapter.

  The SGC is an integral part of the HC miniature cable hanger and the TCg table stand.

   

 • 0 out of 5

  Sonarworks Reference 4 Headphone Edition

  0 out of 5

  Wreszcie możesz miksować z pełnym zaufaniem do swojej konfiguracji sprzętowej. Sonarworks Reference 4 usuwa niechciane podbarwienia z głośników i słuchawek. Dzięki Sonarworks SR (Studio Reference) możesz skupić się na muzyce zamiast martwić się dźwiękiem w studio.

 • 0 out of 5

  Sonarworks Reference 4 Studio Edition

  0 out of 5

  Wreszcie możesz miksować z pełnym zaufaniem do swojej konfiguracji sprzętowej. Sonarworks Reference 4 usuwa niechciane podbarwienia z głośników i słuchawek. Dzięki Sonarworks SR (Studio Reference) możesz skupić się na muzyce zamiast martwić się dźwiękiem w studio.

 • 0 out of 5

  Sonarworks XREF20 mikrofon pomiarowy

  0 out of 5

  Sonarworks XREF20 to najlepszy sposób na wypróbowanie kalibracji głośników Reference 4. W zestawie znajduje się 21-dniowa bezpłatna wersja próbna, która da ci mnóstwo czasu, aby w końcu usłyszeć, jak Twoja konfiguracja sprzętowa brzmi bez podkolorowania. Skoncentruj się na muzyce, zamiast martwić się o swój sprzęt!

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.