Taking too long? Close loading screen.

AJA została założona przez inżyniera Johna Abta w 1993 roku. Dziś firma zatrudnia ponad 200 osób na całym świecie, budując wiodące w branży karty wideo, cyfrowe urządzenia rejestrujące, routery wideo, synchronizatory i skalery ramek, konwertery cyfrowe i profesjonalne kamery 4K.

Avid Technology – powstała w 1987 roku jako firma technologiczna będąca twórcą oprogramowania oraz sprzętu do nieliniowej edycji obrazu i dźwięku. W 1997 roku zaprezentowała prototyp systemu do nieliniowej edycji wideo, będący początkiem linii produktów o nazwie Avid.

Algosoft to globalna firma zajmująca się oprogramowaniem, oferująca kompletne rozwiązania dla urządzeń mobilnych i platform internetowych.
Oprócz tego Algosoft Technologies oferuje również usługi rozwoju Offshore i doradztwo IT, zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), Business Intelligence (BI).

OMNItek jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2003 roku. W swoich szeregach skupia doświadczonych inżynierów teleinformatyków z wieloletnim doświadczeniem. Dostarcza wiedzę i rozwiązania z zakresu sieci miedzianych, światłowodowych i HF. Są oni dystrybutorami wiodących światowych producentów oraz marek własnych.

Softron Media Services, z siedzibą w Brukseli (Belgia), dostarcza rozwiązania wideo i audio oparte na komputerach Macintosh od ponad 25 lat. Zapewnia aplikacje do odtwarzania i planowania, zarządzania wiadomościami i kontroli urządzeń. Tym, co wyróżnia Softron Media Services od innych firm, jest wieloletnie zaangażowanie firmy w zapewnianie najwyższej jakości obsługi wideo dla platformy Apple.

Pixel Farm produkuje i sprzedaje innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, które spełniają wymagania profesjonalistów pracujących w branży filmowej, telewizyjnej i przy produkcji interaktywnej rozrywki.
Firma, z siedzibą w Wielkiej Brytanii (Kent), została założona w 2002 roku i zgromadziła kilkadziesiąt lat doświadczenia w opracowywaniu najbardziej zaawansowanych technologii wizyjnych na świecie.

Firma Vocas została założona w 1989 roku jako firma świadcząca usługi techniczne, ze wcześniejszym doświadczeniem w filmie. Firma skupiła się na aparatach i akcesoriach do użytku profesjonalnego.

Matrox – kanadyjska firma dostarczająca sprzęt i rozwiązania do obsługi grafiki (w tym karty graficzne i chipsety), edycji wideo oraz przetwarzania obrazów. Firma znana jest głównie z produkcji kart graficznych przez oddział firmy Matrox Graphics Inc. zwanym MGA.

Firma Wooden Camera została założona w 2011 roku w Teksasie przez małżeństwo Ryana i Elizabeth Schorman.
Założyciele zostali zainspirowani aparatem RED Epic do stworzenia pierwszego produktu, A-Box, który dostosowuje standardowe wtyczki XLR do wtyczek 3,5 mm.

Blackmagic Design to australijska firma i producent kina cyfrowego z siedzibą w Port Melbourne, Victoria, Australia. Projektuje i produkuje sprzęt telewizyjny i kinowy, w szczególności cyfrowe kamery filmowe, a także opracowuje oprogramowanie do edycji wideo, takie jak aplikacja DaVinci Resolve.

Firma została założona w 1932 roku przez Carlo Lupo w celu produkcji profesjonalnego sprzętu dla studiów fotograficznych. W pierwszych dziesięcioleciach produkcja koncentrowała się głównie na sprzęcie i akcesoriach do profesjonalnej fotografii, takich jak obiektywy i statywy.

Panasonic to znany japoński lider w produkcji kamer wideo oraz szerokiej gamy urządzeń wizyjnych w technologiach HD, 4K i 8K. Innowacyjne rozwiązania kamerowe tej firmy stają się standardem zarówno w środowisku broadcast, jak i filmowym oraz szeroko pojętym streamingu.

 

RossVideo to kanadyjski producent sprzętu broadcastowego, oferujący zaawansowane rozwiązania w zakresie mikserów wizyjnych, routerów, serwerów grafiki, kamer przeznaczonych dla wirtualnej grafiki oraz systemów robotyki studyjnej. Dzięki innowacyjnym, zaawansowanym technologicznie produktom, coraz śmielej zdobywa rynek i ustanawia standardy, m.in. w konwergencji z technologii typowo wizyjnych do środowiska Video Over IP.

 

ZeroDensity to lider wśród producentów systemów wirtualnego studia 3D oraz rozszerzonej rzeczywistości, opartych o silnik gier komputerowych Unreal i przeznaczonych dla produkcji telewizyjnej, filmowej, teatralnej, oraz szerokopojętego streamingu. Systemy wirtualnej rzeczywistości tego producenta do najbardziej zaawansowane rozwiązanie na rynku dla potrzeb wirtualnej produkcji. Wśród użytkowników systemów tego producenta są największe firmy medialne na świecie.

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.